Ügyvédjelölti állás Budapesten

Kategória: Pályázatok, karrier
2018. September 04.

Budapesti ügyvédi iroda állást hirdet gazdasági jogi, munkajogi és ingatlanjogi területek iránt érdeklődő ügyvédjelölt részére.

Elvárások:

  • megbízhatóság,
  • önálló, pontos munkavégzés,
  • munkajogi és polgári jogi érdeklődés,
  • nyitottság, fejlődőképesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Feladatok:

  • szerződések, beadványok, hirdetmények szerkesztése, előkészítése,
  • eljárás bíróságok és hatóságok előtt,
  • ügyvéd helyettesítése peres eljárásban,
  • hagyományos, egyéb ügyvédjelölti és adminisztratív feladatok elvégzése.

Amit kínálnak:

  • fiatalos, igényes munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • számos jogterület megismerésének lehetősége a gyakorlatban,
  • versenyképes fizetés.

Pályakezdők, frissen végzett kollégák jelentkezését is várják.

A jelentkezést - fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel (amelyen a telefonos elérhetőséget kérik feltüntetni) - az alábbi e-mail címre várják: lilla.jancsi@fiaklaw.hu

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon