Ügyvédjelölti állás

Kategória: Pályázatok, karrier
2015. January 29.

Nemzetközi cégekkel foglalkozó budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Olyan 2014-ben vagy 2015-ben végzett jogászokat várnak, akik kiválóan beszélnek angolul, ide értve a jogi szaknyelv alkalmazását is, és diplomájuk legalább cum laude minősítésű. További részletek és a jelentkezéssel kapcsolatos tudnivalók a letölthető dokumentumban találhatók. >>

2014. december 09.

A gazdasági jog területén aktív, különösen gyógyszeriparban és ingatlan befektetésekben érdekelt magyar, illetve multinacionális ügyfelek részére végzett átfogó jogi tanácsadásra és képviseletre specializálódott Széles Ügyvédi Iroda ügyvédjelölti (illetve velünk együttműködő tanácsadó cég részére jogi előadói) státusz betöltésére keres, elsősorban 2013-ban vagy 2014-ben végzett kollégákat.

Leendő munkatársunk feladatai cégjog, adójog, munkajog, szellemi alkotások joga (és IT), ingatlanjog, „gyógyszer-jog” területén, magyarországi és nemzetközi szinten:

  • aktív és önálló részvétel az iroda jogi tanácsadói munkájában,
  • okiratszerkesztés,
  • szerződések jogi véleményezése,
  • részvétel hatósági és peres eljárások előkészítésében

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú elkötelezettség, tapasztalatok (legalább 1 év ügyvédi irodai gyakorlat- akár gyakornokként)
  • felsőfokú szintű aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban) elengedhetetlen
  • gyógyszeripari specializáció előnyt jelent
  • agilis, rugalmas, nyitott személyiség,
  • precizitás, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés, proaktív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • a gazdasági jog széles körű gyakorlati megismerése,
  • érdemi munkavégzésben történő aktív részvétel biztosítása
  • szaknyelvi továbbképzés támogatása
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével, valamint magyar és angol nyelvű motivációs levelét az info@szeles.eu e-mail címre.

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon