Nagy és Trócsányi ügyvédi iroda pályázata

2014. September 03.

Pályázati felhívás negyed- és ötödéves joghallgatók részére.

A Nagy és Trócsányi Ügyvédi Iroda az ország egyik legnagyobb irodája, New York-i alirodával. Az iroda elsősorban hazai és nemzetközi tranzakciós, kereskedelmi, peres, pénzügyi, banki és társasági ügyekkel, energia joggal , verseny joggal, adó- és értékpapírjoggal foglalkozik.

Az egyetemista program célja, hogy a résztvevők tapasztalatot szerezzenek az ügyvédi munkáról, egy ügyvédi iroda működéséről, és a gyakorlatban próbálják meg alkalmazni az egyetemen megszerzett tudást. Az iroda olyan negyed- vagy ötödéves joghallgatókat keres, akik angol nyelvismerettel rendelkeznek és a 2014/15 tanév őszi szemeszterében szeretnének részt venni a Nagy és Trócsányi Ügyvédi Iroda egyetemista programjában. Kérjük, hogy pályázataikat a következő tartalommal készítsék el:

1. Bemutatkozó levél;

2. Önéletrajz magyar és angol nyelven.

Kérjük, hogy a pályázatokat irodánk fenti címére Dr. Varga Ildikó ügyvédnek (varga.ildiko@nt.hu) juttassák el.