Nagy és Pál Ügyvédi Iroda állásajánlata

Kategória: Pályázatok, karrier
2014. October 13.

Folyamatosan növekvő budapesti belvárosi ügyvédi iroda olyan friss jogi diplomával rendelkező jogász kollégák jelentkezését várja ügyvédjelölti pozícióra, akik hosszútávon érdeklődnek az ügyvédi vagy jogtanácsosi pálya iránt, szeretik a kihívásokat és szeretnének megismerkedni több jogterülettel is.

Feladatok:

  • közbeszerzési eljárások bonyolítása,
  • közbeszerzési minőségellenőrzés,
  • eljárás bírósági, cégbírósági, közigazgatási, egyéb hatósági ügyekben,
  • okiratszerkesztés,
  • jogi szakvélemények készítése,
  • jogi háttérmunka,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • a feladatokkal érintett jogterületek: közbeszerzési jog, polgári jog, társasági jog, gazdasági jog

Elvárások:

  • elhivatottság,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • fejlődőképesség,
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség, nyitottság,
  • lojalitás,
  • egy idegen nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség önálló munkavégzéssel,
  • változatos munka,
  • gyakorlati tapasztalatszerzés több jogterületen.

Munkáltató: Nagy és Pál Ügyvédi Iroda
Kapcsolattartó: Gál Ildikó
Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 17. II. em. 9.
E-mail: gal.ildiko@nagyespal.hu
Jelentkezés módja: e-mail útján fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon