Jogászi állás Zalaegerszegen

Kategória: Pályázatok, karrier
2015. June 02.

Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata új munkatársat keres vidéki kirendeltségére követeléskezelési jogi munkatárs pozícióba.

Általános feladatok:

Ingatlanfedezetes lakossági work -out ügyek jogi kezelése

  • Bírósági végrehajtási, illetve egyéb jogi eljárás indítása, nyomon követése, kezelése
  • Bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben, telefonon egyaránt
  • Személyes ügyféltárgyalások lebonyolítása adósokkal és más partnerekkel
  • Információk döntéshozatalra történő előterjesztése

Szakmai követelmények:

  • Jogi felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • Követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

Juttatások:

  • Teljesítménybéres rendszer (alapbér + havi ösztönző), cafeteria

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, a pozíció megnevezésével, valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: allas.budapest@otpfakt.hu

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon