Hallgatói pályázat tanulmányi ügyintézői feladatok ellátására

2014. May 15.

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának dékánja hallgatói pályázatot hirdet a Kar Tanulmányi Osztályán tanulmányi ügyintézői feladatok ellátására

Pályázati feltételek:
Pályázhatnak a Kar mindazon hallgatói, akik képesek és alkalmasak a jelen pályázatban nevesített munkaköri feladatok ellátására.

A határozott idejű jogviszony időtartama: 2014. július 1-től 2014. december 31-ig

A foglalkoztatás jellege: részmunkaidős (napi 4 óra)

A munkakörbe tartozó feladatok felsorolása:

• az LLM, valamint az angol nyelvű Ph.D. képzésben résztvevő hallgatók tanulmányaival kapcsolatos szervezési és adminisztratív, igazgatási tevékenység ellátása
  • ügyirat-kezelési, irattározási feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez elvárt képzettség:
- középiskolai érettségi,
- informatikai felhasználói szintű ismeretek.

A munkakör betöltéséhez elvárt nyelvtudás szintje, nyelvvizsga típusa:
Angol nyelvből legalább középfokú C típusú (az Európa Tanács Közös Európai Referenciakerete szerint B2 szint), vagy azzal egyenértékű nyelvvizsga.

A pályázathoz csatolni kell:

• a pályázati kérelmet,
  • az önéletrajzot,
  • a nyelvtudást igazoló okiratok másolatát,
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik.

A pályázat beérkezésének határideje: 2014. május 31.

A pályázatot elektronikus úton a kovacs.bela@ajk.pte.hu email címre kérjük benyújtani, az email tárgyában kérjük feltüntetni: HALLGATÓI PÁLYÁZAT tanulmányi ügyintézői feladatok ellátására (a pályázó neve).

A pályázat elbírálásának rendje: A pályázatokat pályáztató bizottság bírálja el. Tagjai: Dr. Drinóczi Tímea egyetemi docens, Zámbó Dávid TO vezető és Dr. Kovács Béla a Dékáni Hivatal vezetője.
A pályázattal kapcsolatban érdeklődni lehet a Dékáni Titkárságon Dr. Kovács Béla hivatalvezetőnél személyesen (107. szoba), vagy a 30-377-1841 telefonszámon

A pályázaton nyertes hallgatóval a tanulmányi ügyintézői feladatok ellátására hallgatói munkaszerződést kötünk.