Álláslehetőség - Dr. Schmidt Richárd Ügyvédi Iroda

Kategória: Pályázatok, karrier
2014. August 06.

Polgári- gazdasági ügyekkel foglalkozó Budapest V. kerületi ügyvédi iroda frissen végzett jogászt keres ügyvédjelölti pozícióba.

  • Feladatok:
    • szerződések, peres beadványok egyéb dokumentumok szerkesztése, véleményezése
    • ügyvéd helyettesítése peres, egyéb hatósági eljárásokban
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, hivatalokkal
    • adminisztratív feladatok
  • Elvárások:
    • középfokú angol nyelvismeret
    • szakmai felkészültség, igényesség
    • hatékony problémamegoldó képesség, döntésképesség
    • jó kommunikációs és együttműködési készség
    • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Előnyt jelent:
    • egyéb idegen nyelv ismerete (francia, német)
    • ügyvédi irodában töltött gyakornoki idő
  • Amit kínálunk:
    • fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
    • érdekes ügyek, szakmai fejlődési lehetőség
    • önálló munkavégzés
  • Munkavégzés helye:
    • Budapest V. ker
  • Munkaidő:
    • Főállás
  • Fizetés:
    • megegyezés szerint

Kapcsolat

  • Jelentkezés módja
    • fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a megadott e-mail címre
  • Határidő
    • 2014-08-15

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon