TÁJÉKOZTATÓ AZ IM TANULMÁNYI JOGÁSZÖSZTÖNDÍJAK EREDMÉNYEIRŐL

2016. April 12.

2016. április 4-én megszülettek a végső rangsorok az Igazságügyi Minisztérium által életre hívott IM Nemzeti Kiválósági Jogászösztöndíj és az IM Tanulmányi Jogászösztöndíj kapcsán.

Karunk számára rendkívüli öröm, hogy az IM Nemzeti Kiválósági Jogászösztöndíjakra pályázó hallgatók közül 61 hallgató pályázata támogatásra került, a tanulmányi ösztöndíjból pedig 122 fő hallgató részesülhet.

Az IM Nemzeti Kiválósági Jogászösztöndíj nyertesei ünnepélyes keretek között, 2016. április 4-én, a Pécsi Tudományegyetemen átvették okleveleiket az Igazságügyi Minisztérium vezetőitől.

Az IM Tanulmányi Jogászösztöndíjat elnyert hallgatók (122 fő), az összegeket is tartalmazó táblázatot, NEPTUN kódokkal, név nélkül az alábbi linken keresztül érhetik el.

Kérjük az érintett hallgatókat, hogy az átutalások zökkenőmentes lebonyolítása érdekében szíveskedjenek ellenőrizni a NEPTUN rendszerben a bankszámlaszámukra vonatkozó adatok rögzítettségét! További információ a kari HÖT irodában kérhető.

A PTE Állam- és Jogtudományi Karának vezetősége és valamennyi oktatója gratulál a díjazott hallgatóknak!