Kari részvétel és siker Kölnben a Human Rights vs. National Security c. nemzetközi konferencián

2015. November 09.

Karunk három oktatója, három doktorandusza és három graduális hallgatója angol nyelvű nemzetközi konferencián vett részt Németországban 2015. november 3-7. között, az Universität zu Köln jogi karán.

Dr. Drinóczi Tímea és Dr. Mohay Ágoston szekcióvezetőként, Antal Krisztina, Dr. Daka Marija, Dr. Dudás Endre, Kis Kelemen Bence, Mousa Sami Al-Qaaida és Sárai-Szabó Luca pedig előadóként vettek részt a Human Rights vs. National Security – Should Freedom be Restricted to Safeguard Freedom? c. tudományos tanácskozáson. A hallgatók felkészítésében Philipp Schneider DAAD-lektor is közreműködött. A konferencia a résztvevő egyetemek mintegy tíz éves együttműködésének idei állomása volt.

A graduális hallgatók szekciójában a legjobb előadói díjat a zsűri Kis Kelemen Bencének ítélte.

A konferencia részletes programja. >>
További információ: http://www.iorr.uni-koeln.de/iss.html?&L=1