Jogász nappali - beiratkozás és orientációs nap

2017. August 30.

A nappali munkarendű joghallgatóknak 2017. szeptember 4. 11.00-tól a  Molnár Kálmán előadóban lesz az orientációs nap és a beiratkozás. Az ünnepélyes tanévnyitóra szeptember 5-én kerül sor.

Beiratkozás és orientációs nap

Ideje: 2017. szeptember 4. (hétfő) 11.00 órától
Helyszín: Molnár Kálmán előadó (földszint Aula)

1. A HÖT tájékoztatója
  2. A Tanulmányi Osztály tájékoztatója
  3. Beiratkozás

Kérjük, a beiratkozáshoz hozzák magukkal:

• az eredeti dokumentumokat (bizonyítványok, nyelvvizsga bizonyítván, sajátos nevelési igénnyel kapcsolatos igazolások - diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia, mozgáskorlátozott, látás, és hallássérült stb.),
  • valamint azok fénymásolatait
  • 1 db igazolványképet, aminek a hátuljára nyomtatott betűkkel kérjük ráírni a nevet, és a szakot.

Akik a beiratkozás napjáig nem küldték még el a kinyomtatott és aláírt beiratkozási lapot, valamint a képzési szerződést, azok legkésőbb a beiratkozás napján leadhatják. A beiratkozás csak ezek leadásával lesz érvényes.
A beiratkozást minden hallgatónak a Neptun tanulmányi rendszerben kell elvégeznie. A bejelentkezési kódokat a felvételről szóló értesítő levélben küldtük ki.

Tanévnyitó ünnepség

Ideje: 2017. szeptember 05. 11.00 óra
Helyszín: Halasy-Nagy József Aula (Rákóczi út 80., 2. emelet)