Educatio 2017

2017. January 24.

A PTE ÁJK ismét sikeresen képviseltette magát a 2017-es Educatio kiállításon.

2017. január 19–21. között rendezték meg Budapesten a 2017. évi Educatio kiállítást, ahol a több ezer érdeklődő megismerhette a magyarországi és külföldi továbbtanulási lehetőségeket és részletesen tájékozódhatott az egyes intézmények képzéseiről.  A Pécsi Tudományegyetem, szokásaihoz híven, ismét figyelemfelkeltő, barátságos standdal volt jelen a kiállításon, ahol mind a 10 kar, valamint különböző egyetemi szervezetek is helyet kaptak.

A PTE ÁJK képviselői (Korsósné Delacasse Krisztina adjunktus, valamint Amon Daniela,  Földesi Petra, Palkovits Péter és Petrovits Roberto joghallgatók) ebben a három napban minden érdeklődőnek és bizonytalan, választás előtt álló diáknak segítettek megismerni a kar és az egyetem képzési kínálatát, szakmai programjait, ösztöndíj-lehetőségeit vagy éppen a hallgatói életet és Pécs városának varázsát. A karunkat képviselő csapat úgy véli, hogy a rendezvény sikeres volt, mivel sok leendő hallgató érdeklődését tudták felkelteni a pécsi jogászképzéssel kapcsolatban, és remélik, hogy a február 8-i nyílt napon sok ismerős arccal találkozhatnak majd az Educatio kiállításról.