A pécsi jogi kar értékeiről

2016. January 28.

"A pécsi jogász etikus, kreatív, változásokra és változtatásokra kész, kritikusan gondolkodó, komplex problémák megoldására képes, új célokat megfogalmazó szakember" - vallja karunk dékánja a bama.hu-n megjelent interjúban.

A pécsi jogi diplomák keresettek és elismertek a munkaerőpiacon címmel közöl beszélgetést a baranyai hírportál a kar dékánjával, dr. Kecskés Lászlóval, az MTA levelező tagjával. Szó esik a pécsi jogi kar jogászképzésben betöltött szerepéről, hagyományairól, a karrierlehetőségekről, hallgatói és oktatói kiválóságról, a cikk második felében pedig dr. Fábián Adrián dékánhelyettes ad áttekintést a karon elérhető költségkedvezményekről és új ösztöndíjprogramokról. Oktató kolléga és hallgatók is megszólalnak, ecsetelve, hogy a fiataloknak miért érdemes továbbtanulásra a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karát választaniuk.