PTE Doktorandusz Szalon - Migráns-helyzet Magyarországon

Kategória: Doktori Iskola hírei
2015. October 20.

2015. október 21-én 18 órai kezdettel kerül sor a PTE Doktorandusz Szalon 2015/2016. tanév őszi szemeszterének első rendezvényére, amelynek felkért előadói Dr. Tarrósy István, a PTE külügyi igazgatója és Dr. Mohay Ágoston Csanád, a PTE ÁJK adjunktusa. Helyszín: Trafik Étterem (7622 Pécs, Perczel u. 22.)

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzatának célja a kezdeményezéssel egy állandó jelleggel megrendezésre kerülő vita alapú program létrehozása a pécsi doktoranduszok számára, amelynek hangulata könnyed, mégis tudományos. Ezekre a beszélgetésekre nem csak a doktorandusz, hanem a graduális hallgatókat is sok szeretettel várják, betekintést engedve a PhD, illetve DLA hallgatók életébe, megteremtve és kitágítva a pécsi fiatal kutatók és értelmiségiek körét.

Az eseményen örömmel látnak minden doktoranduszt, doktorjelöltet, fiatal kutatót, vagy a téma iránt érdeklődő egyetemi polgárt!